Ev ve ofis taşıma ihtiyaçlarınızda 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Nedir?


Asansörlü nakliyat taşınması gereken eşyaların yüksek katlara zarar görmeden ve kolaylıkla çıkarılmasını sağlayan bir sistemdir.

Asansörlü taşıma ile çok pratik bir şekilde, yükleriniz istediğiniz mevkiye çıkarabilmekte ya da dileddiğiniz yükseklikten kolayca indirilerek yükleme merkezine ulaştırılabilmektedir.

Asansörlü nakliyat için kullanılan yük ve mobilya asansörleri ofis, ev ve diğer sanayi işlerinde çok büyük kolaylık sağlamakla birlikte insan gücünden ve zamandan önemli ölçüde tasarruf edilmesinde de etken olur.

Her koşula uyumlu yük asansörlerimizle iş dünyasına da çözümler sunuyoruz. Özellikle inşaat sektöründe yeni yapılmakta olan binalara taşınması gereken cam, laminant, parke, pvc gibi taşıması zahmetli parçaların taşınmasında yük asansörlerimizle hizmetinizdeyiz.

Uzman, güler yüzlü ve işinde profesyonel ekibimiz tarafından, eşyalarınız sınıflandırılarak, yapısına uygun şekilde özel olarak paketlenir ve bulunduğu kattan ya da taşınacağı kata asansör vasıtasıyla hızlı ve gücenli bir şekilde zahmetsiz olarak taşınabilir.

Ordu'da asansör ile evden eve taşımacılık taleplerinizi dilerseniz 0541 663 5252 numaralı telefonumuzu arayarak, dilerseniz, web sitemiz üzerindeki evden eve taşınma talep formunu doldurarak anında bizlere iletebilirsiniz.Duyurular

Sizden Gelenler

  • Taşınma işinde Ordu LojistiK'ten hizmet aldım, çok memnun kaldım. İşlerini son derece profesyonelce bitirdiler.
    Ali Başaroğlu - İstanbul