Ev ve ofis taşıma ihtiyaçlarınızda 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Büyük sitelerin, yüksek apartmanların yaşam alanlarımızın çoğunu oluşturduğu günümüzde evden eve taşımacılık işlerinde asansörlü nakliyat bu nedenle önem kazanmıştır.

Birçok binadaki olumsuzluklar nedeniyle, özellikle üst katlara eşya çıkarmak veya indirmek çok zordur. Genellikle merdiven, kapı gibi yerlerin dar olması sebebiyle, eşyalar zarar görebildiği gibi, bina içindeki merdivenler, duvarlar, korkuluklar da zarar görebilir. Taşınma öncesinde, bina yönetimine, komşulara haber verilmiş dahi olsa, tüm gün süren ses ve apartmanın hasar görmesi gibi nedenlerden dolayı ciddi problemler çıkabilir. Taşınmanın zorlukları içerisinde, bir de bu gibi sorunlarla uğraşmamak veya en aza indirerek, kolayca taşınmak asansörlü taşıma ile mümkündür.

Her koşula uygun asansörlerimizden faydalanarak asansörlü evden eve taşımacılık taleplerinizi dilerseniz 0541 663 5252 numaralı telefonumuzu arayarak, dilerseniz, web sitemiz üzerindeki evden eve taşınma talep formunu doldurarak anında bizlere iletebilirsiniz.Duyurular

Sizden Gelenler

  • Taşınma işinde Ordu LojistiK'ten hizmet aldım, çok memnun kaldım. İşlerini son derece profesyonelce bitirdiler.
    Ali Başaroğlu - İstanbul