Ev ve ofis taşıma ihtiyaçlarınızda 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Ünye Evden Eve Nakliyat


Ünye'de evden eve ya da ofis, fabrika eşyalarınız güvenle ve sigortalı olarak firmamız tarafından taşınmaktadır.

Taşınma talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra uzman ekibimiz talebinizi inceler, analizini yapar ve size sunar. Bu işlemin sonrasında, taşınma işlemine onay vermenizle birlikte süreç başlar.

Uzman, güler yüzlü ve işinde profesyonel ekibimiz tarafından, eşyalarınız sınıflandırılarak, yapısına uygun şekilde özel olarak paketlenir ve araçlarımıza yüklenerek taşıma süreciniz başlatılır.

Talebiniz doğrultusunda belirteceğiniz yeni adresinize eşyalarınız ulaştırılarak, uzman ekibimizle paketleriniz açılır ve yerleştirme işlemine başlanır. Süreç sonunda sunulan hizmet yeniden onayınıza sunulur ve değerlendirmeniz akabinde süreç sonlandırılır.

Tüm bu işlemler sırasında gerekli güvence belgeleri tarafınıza imzalatılır ve eşyalarınızdan herhangi birinin zarar görmesi durumunda zararınızın firmamız tarafından tanzim edileceği beyan edilir.

Ünye'de evden eve taşımacılık yaparken amacımız talebinizi en hızlı sürede yanıtlayarak, eşyalarınızı en kısa sürede yeni konumlarına hasarsız ve eksiksiz olarak taşıyıp kurulumlarını yapmaktır.

Ünye'de evden eve taşımacılık taleplerinizi dilerseniz 0541 663 5252 numaralı telefonumuzu arayarak, dilerseniz, web sitemiz üzerindeki evden eve taşınma talep formunu doldurarak anında bizlere iletebilirsiniz.Duyurular

Sizden Gelenler

  • Taşınma işinde Ordu LojistiK'ten hizmet aldım, çok memnun kaldım. İşlerini son derece profesyonelce bitirdiler.
    Ali Başaroğlu - İstanbul